Heren 2

Heren 2 is een team dat uitkomt in de tweede klasse Oost. Vorig seizoen eindigde de ploeg knap vijfde en pakte het vier knappe overwinningen op stadsgenoot ZAC.

Dit jaar gaat de ploeg onder leiding van coach Baars voor een top 3 notering!

Momenteel bestaat heren 2 uit 9 wedstrijdspelers en 4 trainende leden.

Naast het basketbal zien de mannen van heren 2 elkaar vaak in de vrije uurtjes. Kantine-bezoek, pubquizen en bowling zijn hun favoriete bezigheden buiten het veld!

Coach

Jacco Baars

Trainer

Jacco Baars

Contactpersoon

Jacco Baars
telefoon / WhatsApp: 06-47 070 184

Trainingen

locatie: Deltion Sportcentrum, ingang Obrechtstraat

tijdstip: dinsdag 20:45 – 22:00

Programma

Geen aankomende wedstrijd.

Uitslagen

ThuisScoreUit
Olstars MSE 157 - 61Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 261 - 80WSV MSE 2
B.A.S. MSE 178 - 67Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 256 - 65BV Orca's MSE 1
Landstede Basketbal ZAC MSE 261 - 55Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 268 - 74V.U.A.S. MSE 1
Be Quick '28 MSE 267 - 64G.S. Stars MSE 2
Lay Back Kampen MSE 161 - 55Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 279 - 102Flevo Musketiers MSE 1
Volic MSE 162 - 43Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 269 - 81Hanze Stars MSE 1
Be Quick '28 MSE 238 - 10Olstars MSE 1
WSV MSE 260 - 44Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 283 - 62B.A.S. MSE 1
BV Orca's MSE 164 - 50Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 62Landstede Basketbal ZAC MSE 2
V.U.A.S. MSE 176 - 53Be Quick '28 MSE 2
G.S. Stars MSE 272 - 49Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 67Lay Back Kampen MSE 1
Flevo Musketiers MSE 166 - 54Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 258 - 78Volic MSE 1
Hanze Stars MSE 154 - 49Be Quick '28 MSE 2

Stand

PositieNaamGespeeldPuntenSaldo
1Hanze Stars MSE 12238427
2Volic MSE 12236390
3G.S. Stars MSE 22234323
4WSV MSE 22232253
5V.U.A.S. MSE 12230184
6Flevo Musketiers MSE 12226168
7BV Orca's MSE 1222426
8Lay Back Kampen MSE 12212-356
9Be Quick '28 MSE 22212-155
10Olstars MSE 1228-419
11Landstede Basketbal ZAC MSE 2226-324
12B.A.S. MSE 1226-517

Het laatste teamnieuws

Heldendaden van Be Quick Heren 2 tegen Elburg!

Afgelopen vrijdag speelde Be Quick '28 heren 2 tegen de GS…

Heren 2 teamdiner weer van hoog niveau!

Afgelopen zaterdag kwamen de mannen van Be Quick '28 heren 2…

Geen arrestaties bij Be Quick '28 heren 2 tegen ZAC

Be Quick mse 2 - ZAC landstede mse 2 10-11-2018 Afgelopen…