Heren 2

Heren 2 is een team dat uitkomt in de tweede klasse Oost. Vorig seizoen eindigde de ploeg knap vijfde en pakte het vier knappe overwinningen op stadsgenoot ZAC.

Dit jaar gaat de ploeg onder leiding van coach Baars voor een top 3 notering!

Momenteel bestaat heren 2 uit 9 wedstrijdspelers en 4 trainende leden.

Naast het basketbal zien de mannen van heren 2 elkaar vaak in de vrije uurtjes. Kantine-bezoek, pubquizen en bowling zijn hun favoriete bezigheden buiten het veld!

Coach

Jacco Baars

Trainer

Jacco Baars

Contactpersoon

Jacco Baars
telefoon / WhatsApp: 06-47 070 184

Trainingen

locatie: Deltion Sportcentrum, ingang Obrechtstraat

tijdstip: dinsdag 20:45 – 22:00

Programma

Op 8 March 2019 om 21:15 speelt Be Quick '28 MSE 2 tegen V.U.A.S. MSE 1.

Uitslagen

ThuisScoreUit
Be Quick '28 MSE 267 - 64G.S. Stars MSE 2
Lay Back Kampen MSE 161 - 55Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 279 - 102Flevo Musketiers MSE 1
Volic MSE 162 - 43Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 269 - 81Hanze Stars MSE 1
Be Quick '28 MSE 238 - 10Olstars MSE 1
WSV MSE 260 - 44Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 283 - 62B.A.S. MSE 1
BV Orca's MSE 164 - 50Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 62Landstede Basketbal ZAC MSE 2
V.U.A.S. MSE 176 - 53Be Quick '28 MSE 2
G.S. Stars MSE 272 - 49Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 67Lay Back Kampen MSE 1
Flevo Musketiers MSE 166 - 54Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 258 - 78Volic MSE 1
Hanze Stars MSE 154 - 49Be Quick '28 MSE 2

Stand

PositieNaamGespeeldPuntenSaldo
1Hanze Stars MSE 11728279
2Volic MSE 11726260
3WSV MSE 21624193
4G.S. Stars MSE 21624217
5V.U.A.S. MSE 11622165
6Flevo Musketiers MSE 11622173
7BV Orca's MSE 1161829
8Be Quick '28 MSE 21610-108
9Lay Back Kampen MSE 1168-246
10Olstars MSE 1154-288
11B.A.S. MSE 1164-423
12Landstede Basketbal ZAC MSE 2152-251

Het laatste teamnieuws

Heldendaden van Be Quick Heren 2 tegen Elburg!

Afgelopen vrijdag speelde Be Quick '28 heren 2 tegen de GS…

Heren 2 teamdiner weer van hoog niveau!

Afgelopen zaterdag kwamen de mannen van Be Quick '28 heren 2…

Geen arrestaties bij Be Quick '28 heren 2 tegen ZAC

Be Quick mse 2 - ZAC landstede mse 2 10-11-2018 Afgelopen…