Heren 2

Heren 2 is een team dat uitkomt in de tweede klasse Oost. Vorig seizoen eindigde de ploeg knap vijfde en pakte het vier knappe overwinningen op stadsgenoot ZAC.

Dit jaar gaat de ploeg onder leiding van coach Baars voor een top 3 notering!

Momenteel bestaat heren 2 uit 9 wedstrijdspelers en 4 trainende leden.

Naast het basketbal zien de mannen van heren 2 elkaar vaak in de vrije uurtjes. Kantine-bezoek, pubquizen en bowling zijn hun favoriete bezigheden buiten het veld!

Coach

Jacco Baars

Trainer

Jacco Baars

Contactpersoon

Jacco Baars
telefoon / WhatsApp: 06-47 070 184

Trainingen

locatie: Deltion Sportcentrum, ingang Obrechtstraat

tijdstip: dinsdag 20:45 – 22:00

Programma

Op 15 December 2018 om 19:30 speelt Be Quick '28 MSE 2 tegen Olstars MSE 1.

Uitslagen

ThuisScoreUit
WSV MSE 260 - 44Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 283 - 62B.A.S. MSE 1
BV Orca's MSE 164 - 50Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 62Landstede Basketbal ZAC MSE 2
V.U.A.S. MSE 176 - 53Be Quick '28 MSE 2
G.S. Stars MSE 272 - 49Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 67Lay Back Kampen MSE 1
Flevo Musketiers MSE 166 - 54Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 258 - 78Volic MSE 1
Hanze Stars MSE 154 - 49Be Quick '28 MSE 2

Stand

PositieNaamGespeeldPuntenSaldo
1Hanze Stars MSE 11018203
2WSV MSE 21018140
3Volic MSE 1101496
4G.S. Stars MSE 21014167
5Flevo Musketiers MSE 11014103
6V.U.A.S. MSE 1101294
7BV Orca's MSE 1101238
8Be Quick '28 MSE 2106-79
9Lay Back Kampen MSE 1106-170
10Olstars MSE 192-208
11B.A.S. MSE 1102-199
12Landstede Basketbal ZAC MSE 290-185

Het laatste teamnieuws

Geen arrestaties bij Be Quick '28 heren 2 tegen ZAC

Be Quick mse 2 - ZAC landstede mse 2 10-11-2018 Afgelopen…

Overtuigende overwinningen van Heren 3 & 1 - het wedstrijdenoverzicht

Afgelopen zaterdag werden er drie thuiswedstrijden in sporthal…

De allereerste uitslagen van Be Quick seizoen 2018-2019!

Afgelopen zaterdag werden de eerste wedstrijden gespeeld van…