Hierin vind je je taken voor dit seizoen. Kun je niet? Dan graag zelf voor vervanging regelen. Voor vragen over het rooster kun je terecht bij Jan-Adriaan.

Seizoen 2018/2019

datum/tijdwedstrijdscheidsrechterstafelaars
zaterdag, 22 september, 17:45H3 – Arta H1HEREN 2:
Sami
Wouter v D
HEREN 2:
Wouter B
Ahmed
zaterdag, 22 september, 19:30H2 – Volic H1HEREN 1:
Jorian
Marcel
HEREN 1:
Geurt
Quynten
zaterdag, 22 september, 21:15H1 – Amicaal H1externHEREN 2:
Mark
Guus
Michel
zaterdag, 6 oktober, 17:45
H3 – ZAC H3HEREN 2:
Ahmed
Wouter B
HEREN 2:
Wouter v D
Michel
zaterdag, 6 oktober, 19:30H2 – Laid Back H1HEREN 1:
Daniel
Sander
HEREN 3:
Jonathan
Pepijn
zaterdag, 6 oktober, 21:15H1 – WSV H1externHEREN 2:
Sami
Ivo
Mark
vrijdag, 19 oktober, 20:00H1 – Valley Bucks H1externHEREN 3:
Jonathan
Diederik
Peter
vrijdag, 2 november, 20:00H1 – Challenge H1externHEREN 3:
Arnoud
Jurjen
Bart
zaterdag, 10 november, 17:45H3 – All Stars H1HEREN 2:
Wouter v D
Michel
HEREN 2:
Ahmed
Wouter B
zaterdag, 10 november, 19:30H2 – ZAC H2HEREN 1:
Daniel
Freddy
HEREN 1:
Jorian
Marcel
zaterdag, 10 november, 21:15H1 – Trajanum H2externHEREN 2:
Sami
Ivo
Guus
zaterdag, 1 december, 17:45H3 – Rebound H2HEREN 2:
Sami
Ivo
HEREN 2:
Wouter v D
Michel
zaterdag, 1 december, 19:30H2 – BAS H1HEREN 1:
Marcel
Freddy
HEREN 1:
Sander
Daniel
zaterdag, 1 december, 21:15H1 – GS Stars H1externHEREN 3:
Vincent
Pepijn
Bart
zaterdag, 15 december, 17:45H3 – Ceres H1HEREN 2:
Mark
Guus
HEREN 2:
Sami
Ivo
zaterdag, 15 december, 19:30H2 – Oldstars H1HEREN 1:
Jorian
Geurt
HEREN 1:
Quynten
Freddy
zaterdag, 15 december, 21:15H1 – Pluto H1externHEREN 2:
Michel
Wouter B
Wouter v D
vrijdag, 4 januari, 20:00H1 – Snippers H1externHEREN 3:
Vincent
Pepijn
Jonathan
vrijdag, 11 januari, 20:00H2 – Hanze Stars H1HEREN 3:
Arnoud
Peter
HEREN 3:
Bart
Jurjen
vrijdag, 18 januari, 20:00H1 – Basketiers H1externHEREN 2:
Mark
Guus
Ivo
vrijdag, 25 januari, 19:30H3 – Snippers H2HEREN 1:
Marcel
Daniel
HEREN 2:
Jan-Adriaan
Quynten
vrijdag, 25 januari, 21:15H2 – Flevo Muskieten H1HEREN 3:
Pepijn
Jonathan
HEREN 3:
Vincent
Bart
vrijdag, 1 februari, 20:00H1 – Rebound H1externHEREN 3:
Jurjen
Peter
Diederik
vrijdag, 8 februari, 19:30H3 – Ceres H1HEREN 2:
Wouter B
Ahmed
HEREN 2:
Tom
Jan-Adriaan
vrijdag, 8 februari, 21:15H2 – GS Stars H2HEREN 3:
Teun
Bram
HEREN 3:
Peter
Arnoud
vrijdag, 15 februari, 20:00H1 – Wyba H2externHEREN 3:
Vincent
Bart
Pepijn
vrijdag, 8 maart, 19:15H3 – Rebound H2HEREN 1:
Geurt
Jorian
HEREN 1:
Jan-Adriaan
Sander
Vrijdag 8 maart, 21:00H2 – VUASHEREN 3:
Vincent
Diederik
HEREN 3:
Jonathan
Arnoud
zaterdag, 23 maart, 17:45H3 – SV Twello H1HEREN 1:
Quynten
Freddy
HEREN 1:
Jan-Adriaan
Sander
zaterdag, 23 maart, 19:30H2 – Orcas H1HEREN 1:
Marcel
Daniel
HEREN 1:
Jorian
Geurt
zaterdag, 23 maart, 21:15H1 – Jugglers H1externHEREN 3:
Diederik
Jurjen
Teun
zaterdag, 6 april, 17:45H3 – Snipers H2HEREN 2:
Mark
Guus
HEREN 2:
Ahmed
Jan-Adriaan
zaterdag, 6 april, 19:30H2 – WSV H2HEREN 1:
Freddy
Quynten
HEREN 1:
Geurt
Sander
zaterdag, 6 april, 21:15H1 – Red Giants H2externHEREN 3:
Peter
Arnoud
Jurjen