Hierin vind je de zaaltaken voor de thuiswedstrijden seizoen 2023/2024. Kan je niet? Dan graag zelf een vervanger regelen.
Voor vragen over het rooster kan je terecht bij Jan-Adriaan.
Hieronder staat een aantal linkjes voor uitleg aangaande spelregels en het digitaal wedstrijd formulier. Deze kan je gebruiken ter voorbereiding van je zaaltaak.
Uitleg spelregels
- Spelregels in powerpoint
- Spoedcursus spelregels in het basketbal voor ouders
- NBB filmpjes van diverse spelsituatie
- Spelregels u8/u10/u12
- Regels rolstoelbasketball
Uitleg digitaal wedstrijdformulier
Zaaltaken seizoen 2023/2024
Datum/tijd | Wedstrijd | Scheidsrechter 1 | Scheidsrechter 2 | Tafelaar 1 | Tafelaar 2 | Tafelaar 3 |
---|---|---|---|---|---|---|
Vrijdag, 12 januari, 19:15 | H2 – Rebound H3 | Ramon | Kevin | Jan-Adriaan | Daniel | nvt |
Vrijdag, 12 januari, 21:00 | H1 – Arnhem H3 | Florus | Jurjen | Zeno | Reinout vd L. (recr.) | Tom d. H. (recr.) |
Zaterdag, 13 januari, 12:30 | X12-1 – ZAC X12-3 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | nvt |
Zaterdag, 13 januari, 14:00 | X14-1 – ZAC X14-2 | Joost (U16) | Owen (U16) | ouder X14 | ouders X14 | nvt |
Zaterdag, 13 januari, 15:45 | U16-1 – Snipers U16-1 | Alien (dames 1), olv Bram | Jolinde (dames 1), olv Bram | ouders U16 | ouders U16 | nvt |
Vrijdag, 26 januari, 19:15 | H2 – Arta H1 | Daniel | Jan-Adriaan | Marcel | Kevin | nvt |
Vrijdag, 26 januari, 21:00 | H1 – Amical H1 | Florus | Laurens | Zeno | Jurjen | Peter J. (recr.) |
Zaterdag, 27 januari, 12:30 | X12-1 – Epe X12-1 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | nvt |
Zaterdag, 27 januaru, 14:00 | X14-1 – GS Stars X14-1 | Noah (U16) | Tinco (U16) | ouders X14 | ouders X14 | nvt |
Zaterdag 27 januari, 15:45 | U16-1 – Red Giants U16-1 | Dieuwke (dames 1) | Inge (dames 1) | ouders U16 | ouders U16 | nvt |
Vrijdag, 9 februari, 19:15 | H2 – Orca’s H3 | Daniel | Marcel | Ramon | Ivo | nvt |
Vrijdag, 9 februari, 21:00 | H1 – Pluto H1 | Michel | Laurens | Arif A. | Arif Y. | Lennart D. (recr.) |
Zaterdag, 10 februari, 12:30 | X12-1 – Orca’s X12-2 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | nvt |
Zaterdag, 10 februari, 14:00 | X14-1 – BAS X14-1 | Luuk (U16) | Andy (U16) | ouders X14 | ouders X14 | nvt |
Zaterdag, 10 februari, 15:45 | U16-1 – Arta U16-1 | Mijke (dames 1) | Rebecca (dames 1) | ouders U16 | ouders U16 | nvt |
Zaterdag, 2 maart, 12:30 | X12-1 – Arta X12-1 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | nvt |
Zaterdag, 2 maart, 14:00 | X14-1 – Arta X14-2 | Owen (U16) | Joost (U16) | ouders X14 | ouders X14 | nvt |
Zaterdag, 2 maart, 15:45 | U16-1 – ZAC U16-3 | Rixte (dames 1), olv Bram | Linda (dames 1), olv Bram | ouders U16 | ouders U16 | nvt |
Vrijdag, 8 maart, 19:15 | H2 – Orca’s H4 | Ivo | Kevin | Jan-Adriaan | Marcel | nvt |
Vrijdag, 8 maart, 21:00 | H1 – Arriba H2 | Florus | Bart B. (recr.) | Arif Y. | Jurjen | Wouter B (recr.) |
Vrijdag, 15 maart, 19:15 | H2 – ZAC H4 | Marcel | Jan-Adriaan | Daniel | Ramon | nvt |
Vrijdag, 15 maart, 21:00 | H1 – Wyba H2 | Michel | Laurens | Sjoerd v D. (recr.) | Zeno | Spyros L. (recr.) |
Zaterdag, 30 maart, 19:00 | H1 – ZAC H2 | Florus | Anno V. (recr.) | Zeno | Arif A. | Jurjen |
Vrijdag, 5 april, 21:00 | H1 – Twente Buzzards H1 | Michel | Laurens | Arif Y. | Arif A. | Eran B. (recr.) |
Zaterdag, 6 april, 12:00 | X12-1 – VUAS X12-2 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | ouders X12 | nvt |
Zaterdag, 6 april, 14:00 | X14-1 – Orca’s X14-2 | Noah (U16) | Andy (U16) | ouders X14 | ouders X14 | nvt |
Zaterdag, 6 april, 15:45 | U16-1 – LB Kampen U16-1 | Susan (dames 1) | Zeynep (dames 1) | ouders U16 | ouders U16 | nvt |