Heren 1

Het vlaggenschip van de vereniging speelt dit jaar op het 2e klasse niveau in Rayon Oost. Onder de bezielende leiding van coach Stel eindigde het team vorig seizoen op een achste plaats in de 1e klasse maar gaat dit jaar voor het kampioenschap op een niveautje lager.

Het heren-1-survival-scouting-weekend was afgelopen seizoen erg bijzonder. Kampvuur, vleesch en watervertier waren de ingrediënten voor een onvergetelijke afsluiting van een prachtig seizoen.

Momenteel bestaat heren 1 uit 9 wedstrijdspelers en 2 trainende leden.

Coach

Theo Stel

Trainer

Theo Stel

Contactpersoon

Jacco Baars
telefoon / WhatsApp:
06-47 070 184

Trainingen

locatie: Sportzaal Gerenlanden, Munterkamp 75, Zwolle

tijdstip: donderdag 20:30-21:45

Programma

Geen aankomende wedstrijd

Uitslagen

ThuisScoreUit
Be Quick '28 MSE 20 - 0G.S. Stars MSE 2
Rebound '73 MSE 10 - 0Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 20 - 0Red Giants MSE 2
Landstede Basketbal ZAC MSE 20 - 0Be Quick '28 MSE 2
De Snipers MSE 10 - 0Be Quick '28 MSE 2
Volic MSE 173 - 64Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 278 - 59B.A.S. MSE 1
V.U.A.S. MSE 173 - 55Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 285 - 48BV Orca's MSE 2
Be Quick '28 MSE 284 - 66Black Horns MSE 1
Be Quick '28 MSE 261 - 62Landstede Basketbal ZAC MSE 2
Red Giants MSE 262 - 81Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 264 - 71Rebound '73 MSE 1
G.S. Stars MSE 264 - 77Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 241 - 71Volic MSE 1
B.A.S. MSE 167 - 82Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 256 - 80V.U.A.S. MSE 1
BV Orca's MSE 250 - 47Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 252 - 74De Snipers MSE 1
Black Horns MSE 161 - 39Be Quick '28 MSE 2

Stand

PositieNaamGespeeldPuntenSaldo
1Rebound '73 MSE 11626341
2Volic MSE 11626231
3Black Horns MSE 11722196
4De Snipers MSE 11520111
5BV Orca's MSE 2151657
6Landstede Basketbal ZAC MSE 2161668
7G.S. Stars MSE 21514-73
8V.U.A.S. MSE 11514-13
9Be Quick '28 MSE 21512-15
10Red Giants MSE 2164-502
11B.A.S. MSE 1162-401

Het laatste teamnieuws

Heren 1 hakt Orca's in mootjes

Afgelopen zaterdag speelde heren 1 tegen de altijd lastige Orca's…

Zie ginds komt Be Quick

ELBURG - Afgelopen zaterdag speelden de mannen Be Quick heren…

Heren 1 eindelijk op het vertrouwde niveau

BIDDINGHUIZEN - De mannen van Be Quick '28 waren dit seizoen…