Heren 1

Het vlaggenschip van de vereniging speelt al heel wat jaren op het 1e klasse niveau in Rayon Oost. Onder de bezielende leiding van coach Stel eindigde het team vorig seizoen op een negende plaats maar gaat dit jaar voor een top drie notering.

Het heren-1-survival-scouting-weekend was afgelopen seizoen erg bijzonder. Kampvuur, vleesch en watervertier waren de ingrediënten voor een onvergetelijke afsluiting van een prachtig seizoen.

Momenteel bestaat heren 1 uit 9 wedstrijdspelers en 2 trainende leden.

Coach

Theo Stel

Trainer

Theo Stel

Contactpersoon

Jacco Baars
telefoon / WhatsApp:
06-47 070 184

Trainingen

locatie: Sportzaal Gerenlanden, Munterkamp 75, Zwolle

tijdstip: donderdag 20:30-21:45

Programma

Op 9 March 2019 om 13:45 speelt Challenge MSE 1 tegen Be Quick '28 MSE 1.

Uitslagen

ThuisScoreUit
Be Quick '28 MSE 169 - 71BV Wyba MSE 2
The Valley Bucketeers MSE 167 - 84Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 171 - 91Rebound '73 MSE 1
WSV MSE 155 - 48Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 178 - 81Basketiers '71 MSE 1
Amical MSE 177 - 67Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 164 - 54De Snipers MSE 1
Be Quick '28 MSE 164 - 65Pluto MSE 1
Red Giants MSE 297 - 75Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 162 - 71G.S. Stars MSE 1
The Jugglers MSE 180 - 49Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 180 - 82Trajanum MSE 2
Be Quick '28 MSE 172 - 68Challenge MSE 1
BV Wyba MSE 268 - 74Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 178 - 72The Valley Bucketeers MSE 1
Rebound '73 MSE 173 - 76Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 172 - 73WSV MSE 1
Basketiers '71 MSE 172 - 53Be Quick '28 MSE 1
Be Quick '28 MSE 171 - 54Amical MSE 1
De Snipers MSE 144 - 68Be Quick '28 MSE 1

Stand

PositieNaamGespeeldPuntenSaldo
1Red Giants MSE 22033217
2Challenge MSE 11726144
3Trajanum MSE 21926125
4WSV MSE 1192580
5The Jugglers MSE 11824146
6G.S. Stars MSE 1202473
7Rebound '73 MSE 11922165
8Pluto MSE 1192048
9Basketiers '71 MSE 1171847
10Be Quick '28 MSE 12016-40
11De Snipers MSE 1178-147
12Amical MSE 1188-257
13The Valley Bucketeers MSE 1198-235
14BV Wyba MSE 2204-366

Het laatste teamnieuws

Deze zes mannen stunten tegen Valley Bucketeers

NIJVERDAL - Het was afgelopen vrijdag rustig op de parkeerplaats…

Van der Veen beslissend tegen Valley Bucketeers

Be Quick '28 mse1 - Valley Bucketeers mse 1 19-10-2018 ZWOLLE…

Heren 1 pakt de winst na spannende slotfase tegen Rebound '73

Rebound '73 mse1 - Be Quick '28 mse1 13-10-2018 HARDERWIJK…