Heren 2

Heren 2 is een team dat uitkomt in de tweede klasse Oost. Vorig seizoen eindigde de ploeg knap vijfde en pakte het vier knappe overwinningen op stadsgenoot ZAC.

Dit jaar gaat de ploeg onder leiding van coach Baars voor een top 3 notering!

Momenteel bestaat heren 2 uit 9 wedstrijdspelers en 4 trainende leden.

Naast het basketbal zien de mannen van heren 2 elkaar vaak in de vrije uurtjes. Kantine-bezoek, pubquizen en bowling zijn hun favoriete bezigheden buiten het veld!

Coach

Jacco Baars

Trainer

Jacco Baars

Contactpersoon

Jacco Baars
telefoon / WhatsApp: 06-47 070 184

Trainingen

locatie: Deltion Sportcentrum, ingang Obrechtstraat

tijdstip: dinsdag 20:45 – 22:00

Programma

Op 19 January 2019 om 20:30 speelt Volic MSE 1 tegen Be Quick '28 MSE 2.

Uitslagen

ThuisScoreUit
Be Quick '28 MSE 269 - 81Hanze Stars MSE 1
Be Quick '28 MSE 238 - 10Olstars MSE 1
WSV MSE 260 - 44Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 283 - 62B.A.S. MSE 1
BV Orca's MSE 164 - 50Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 62Landstede Basketbal ZAC MSE 2
V.U.A.S. MSE 176 - 53Be Quick '28 MSE 2
G.S. Stars MSE 272 - 49Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 67Lay Back Kampen MSE 1
Flevo Musketiers MSE 166 - 54Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 258 - 78Volic MSE 1
Hanze Stars MSE 154 - 49Be Quick '28 MSE 2

Stand

PositieNaamGespeeldPuntenSaldo
1Hanze Stars MSE 11220199
2WSV MSE 21220147
3G.S. Stars MSE 21218199
4Flevo Musketiers MSE 11116117
5BV Orca's MSE 1121684
6Volic MSE 1121696
7V.U.A.S. MSE 11114104
8Be Quick '28 MSE 2128-63
9Lay Back Kampen MSE 1126-200
10Olstars MSE 1114-229
11B.A.S. MSE 1122-245
12Landstede Basketbal ZAC MSE 2110-209

Het laatste teamnieuws

Geen arrestaties bij Be Quick '28 heren 2 tegen ZAC

Be Quick mse 2 - ZAC landstede mse 2 10-11-2018 Afgelopen…

Overtuigende overwinningen van Heren 3 & 1 - het wedstrijdenoverzicht

Afgelopen zaterdag werden er drie thuiswedstrijden in sporthal…

De allereerste uitslagen van Be Quick seizoen 2018-2019!

Afgelopen zaterdag werden de eerste wedstrijden gespeeld van…