Heren 2

Heren 2 is een team dat uitkomt in de tweede klasse Oost. Vorig seizoen eindigde de ploeg knap vijfde en pakte het vier knappe overwinningen op stadsgenoot ZAC.

Dit jaar gaat de ploeg onder leiding van coach Baars voor een top 3 notering!

Momenteel bestaat heren 2 uit 9 wedstrijdspelers en 4 trainende leden.

Naast het basketbal zien de mannen van heren 2 elkaar vaak in de vrije uurtjes. Kantine-bezoek, pubquizen en bowling zijn hun favoriete bezigheden buiten het veld!

Coach

Jacco Baars

Trainer

Jacco Baars

Contactpersoon

Jacco Baars
telefoon / WhatsApp: 06-47 070 184

Trainingen

locatie: Deltion Sportcentrum, ingang Obrechtstraat

tijdstip: dinsdag 20:45 – 22:00

Programma

Op 23 March 2019 om 19:30 speelt Be Quick '28 MSE 2 tegen BV Orca's MSE 1.

Uitslagen

ThuisScoreUit
Landstede Basketbal ZAC MSE 261 - 55Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 268 - 74V.U.A.S. MSE 1
Be Quick '28 MSE 267 - 64G.S. Stars MSE 2
Lay Back Kampen MSE 161 - 55Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 279 - 102Flevo Musketiers MSE 1
Volic MSE 162 - 43Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 269 - 81Hanze Stars MSE 1
Be Quick '28 MSE 238 - 10Olstars MSE 1
WSV MSE 260 - 44Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 283 - 62B.A.S. MSE 1
BV Orca's MSE 164 - 50Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 62Landstede Basketbal ZAC MSE 2
V.U.A.S. MSE 176 - 53Be Quick '28 MSE 2
G.S. Stars MSE 272 - 49Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 271 - 67Lay Back Kampen MSE 1
Flevo Musketiers MSE 166 - 54Be Quick '28 MSE 2
Be Quick '28 MSE 258 - 78Volic MSE 1
Hanze Stars MSE 154 - 49Be Quick '28 MSE 2

Stand

PositieNaamGespeeldPuntenSaldo
1Hanze Stars MSE 11932313
2Volic MSE 11930300
3G.S. Stars MSE 21828253
4WSV MSE 21826194
5V.U.A.S. MSE 11824164
6Flevo Musketiers MSE 11824192
7BV Orca's MSE 118186
8Lay Back Kampen MSE 11812-223
9Be Quick '28 MSE 21810-120
10Olstars MSE 1174-347
11Landstede Basketbal ZAC MSE 2174-273
12B.A.S. MSE 1184-459

Het laatste teamnieuws

Heldendaden van Be Quick Heren 2 tegen Elburg!

Afgelopen vrijdag speelde Be Quick '28 heren 2 tegen de GS…

Heren 2 teamdiner weer van hoog niveau!

Afgelopen zaterdag kwamen de mannen van Be Quick '28 heren 2…

Geen arrestaties bij Be Quick '28 heren 2 tegen ZAC

Be Quick mse 2 - ZAC landstede mse 2 10-11-2018 Afgelopen…