1,2,3 BAMMM……

1,2,3 BAMMM……
Be Quick 2 – Volic 2
05-02-2010
Zwolle – In de Gerenlanden waren veel spelers aanwezig, een aantal kenden elkaar al van een wedstrijd die nog vers in het geheugen ligt. Volic had een aantal bankspelers van het eerste team meegenomen. Be Quick had ditzelfde gedaan. Heren 2 had de doelstelling om Volic onder de honderd te houden en zelf boven de honderd uit te komen.
De eerste doelstelling kon na de eerste helft nog worden waargemaakt, maar die honderd plus score leek ver weg. Er werd door bijna iedereen voor open doel gemist. Het aantal punten voor Be Quick was na één helft dramatisch.
Mark gooide er een nieuwe Yell in voor de tweede helft, en zowaar BAM…! Er kwam vuur in het spel. Er werden meer kansen gecreëerd door hard te werken. Be Quick kon nu wat beter in het spoor blijven van Volic, al liepen de tegenstanders toch nog weg. Voor het gevoel werden de twee laatste kwarten wel gewonnen.
Hoogte punten: Edemar die in de tweede helft zijn tweede adem vond, Mark die met twee scores toch nog beloond werd, Roy die de tegenstander door het veld jaagt. Meestal zeg ik niets over de scheidsrechters, maar ik heb ze nauwelijks gezien. En dat is volgens mij een compliment waard.
Na de wedstrijd kwam de logische conclusie; we moeten de wedstrijd met meer vuur beginnen. We mogen de lat wel wat hoger leggen voor onszelf. Winnen zal een grote verrassing zijn, maar we moeten nu maar eens een hele wedstrijd met pit spelen.
De doelstelling is deels gehaald, de eindscore was dertig tegen vierenzeventig. De volgende keer moeten Volic voor deze twee punten een hele wedstrijd hard werken.
Wouter 9
Pepijn 6
Bart 5
Mark 4
Edemar 2
Peter 2
Roy 2